iletişim hattı: (0212) 374 33 11
Anasayfa Babalar Günü Hediyeleri

Babalara Özel Ahşap Çerçeve

Satış Fiyatı: 66,70 TL
Adet:
- +
Stok Durumu: Stokta Var

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Babanıza özel bir hediye...
Anılarımız bizim en kıymetli hazinelerimizdir.
Güzel anıları unutmamak, hatta ölümsüzleştirmek isteriz ve bunun için fotoğraflar çekiniriz.
Ailenizle yeniden yaşanılası anların bulunduğu bu güzel fotoğrafları, siz de onlara çerçevelerde görmek istemez misiniz?
Çok şık masif ahşap malzeme üzerine kazıma yöntemi ile yazılan canım babam yazısı ve sol alt kısmına ekleyeceğiniz özel mesajınız ile dilerseniz babanızın adını da ekleyerek bu çok özel ve anlamlı hediyeden yaptırabilirsiniz.
Babalar gününde, babanızın doğum gününde, iş değişikliklerinde, özel günler ve kutlamalarında alınabilecek unutulmaz bir hediye.
Bütçemizi sarsmadan, babamızın hem çok beğeneceği hem bütün yaz yanından ayırmayacağı hem de ucuz bir hediye alabilir, onu mutlu etmeyi başarabiliriz. 
Babanıza babalar gününde, canım babam yazılı çerçeve hediye edebilirsiniz.

Ürün özellikleri:
 
* Masif ahşap malzeme.
* Ölçüler: 23x28 çerçeve boyutu 15x21 resim alanı (cm)

Sevdiklerinize sıra dışı, keyifli, orjinal bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam size göre. Kişiye özel hediyeler sadece sizin isteğinize göre hazırlanır ve bir eşi daha yoktur. Bu kişiye özel hediyeler "hediye.com.tr" güvencesi ile sizlere sunuluyor. Size kalan ise sevdiklerinize sadece ne hediye edeceğinize karar vermek. İster yılbaşı, sevgililer günü,anneler günü,babalar günü gibi özel günlerde, isterseniz de sevdiklerinizi gülümsetmek istediğiniz her zaman bu ürünleri temin edebilirsiniz

Benzer Ürünler