iletişim hattı: (0212) 374 33 11
Anasayfa Çocuğa Hediye

Page Turner Lamp - Sayfa Sayfa Lamba #2

Satış Fiyatı: 29,90 TL
Stok Durumu: Stokta Yok

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Marka :

Ruh haliniz bile günden güne değişiyorken lambalarınız niye hep aynı kalsın ki. Page Turner Lamp ile her sayfa çevirişte farklı bir lambaya sahip olabilirsiniz. Sayfa
Sayfa Lambanın boş sayfalarında da kendi tasarımlarınızı yapıp gizli kalmış yeteneklerinizi gün yüzüne çıkartabilirsiniz.


Öyle bir lambam olsun ki moduma göre ayarlayabileyim diyorsanız Page Turner Lamp?a göz atmadan geçmeyin. Sayfa Sayfa Lambanın her sayfasında ayrı bir desen, ayrı bir hikaye yatıyor. Bilgisayarınızın USB girişinden elektrik alan Page Turner Lamp çalışma masanızın vazgeçilmezi olmaya aday.

12 adet sayfası bulunan Sayfa Sayfa Lambanın 6sı kendinden desenli, 6 adet beyaz sayfa da sizin çok özel çizimlerinizi bekliyor.

Ürün içerisinden ayrıca kırmızı ve beyaz olmak üzere iki adet abajur başlığı çıkmaktadır. Böylece tek bir ürün ile 24 farklı kombinasyon yaratabilirsiniz.

Page Turner Lamp?ın kullanımı da oldukça basittir. USB girişine takıyorsunuz. Ve beyaz gövdesi üzerine bastığınızda hemen LED ışıkları yanmaya başlıyor. Ampullü olmadığı içinde uzun süre kullanıma olanak sağlıyor.


Sayfa Sayfa Lamba yaklaşık olarak 29x19 cm olup sayfaları parlak kuşe kağıt olup abajur başlıkları da plastik malzemeden üretilmiştir.

Page Turner Lamp Özgün olmayı ve çizim yapmayı seven arkadaşınıza çok süper bir hediye olacaktır.

Benzer Ürünler