iletişim hattı: (0212) 374 33 11
Anasayfa En Yeni Hediyeler

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalpler Duvar Saati

Satış Fiyatı: 51,70 TL
Stok Durumu: Stokta Yok

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saati

Sevgilisine özel ve sıradışı bir hediye arayan ve her an beni hatırlasın diyenlere önerimiz sevgililere özel duvar saati...

Kalp içine sizin göndereceğiniz 2 adet fotoğrafı en uygun şekilde yerleştiriyoruz. Ayrıca saatin alt tarafına kısa bir mesaj da yazdırabiliyorsunuz.

Saat üzerindeki nihai tasarım sublimasyon baskı tekniği ile hazırlanır. Tek kalem pil ile çalışan HDF malzemeye sahip mekanik bir saattir. Evde, ofiste fark yaratacak şık bir tasarıma sahiptir.Ürün Ebatları         

Büyük Boy :        Çap : 27 cm         Kalınlık : 2 cm

Herhangi bir ürünün, hediyelik eşyanın size özel olarak tasarlanması, dünyada bir tek size ait olduğunu gösterir. Bu yüzden kişiye özel hediye her zaman diğer hediyelerden ayrılmaktadır. Ömür boyunca hatırlanmanızı sağlayacak ve asla eskimeyecektir. 
Eğer sevdiklerinize benzersiz, orjinal ve hiç unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam da size göre. 
Sevdiklerinize almak istediğiniz ürünün üzerine, sevdiğiniz kişininin fotoğrafını, ismini, ya da size özel bir mesajı yazdırarak kişiselleştirebilirsiniz. Emin olun bu hediyeler sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. 

Benzer Ürünler