iletişim hattı: (0212) 374 33 11
Anasayfa Kişiye Özel Hediyeler

Sevgililere Özel 45x90 Kanvas Tablo

Satış Fiyatı: 125,30 TL
Adet:
- +
Stok Durumu: Stokta Var

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Sevdikleriniz için harika bir hediye daha..
Kendi ailenize, sevgilinize, arkadaşlarınıza, yıldönümü, doğum günü, yeni ev hediyesi, düğün hediyesi gibi özel gün ve kutlamalarınıza yönelik çok hoş bir hediye olacaktır.
Satın al sayfasında yazı alanını dilediğiniz şekilde özelleştirip, belirlediğiniz resimleri kanvas tablo haline getirebilirsiniz.
Hepimiz değer verdiğimiz, bizim için özel saydığımız kişilere aldığımız hediyelerin, kalıcı olmasını, unutulmaz olmasını, sürekli o hediyeye baktığında veya dokunduğunda bizi hatırlamasını isteriz, kısacası aldığımız hediyenin maddiyattan ziyade, manevi değerinin yüksek olmasını, anlamlı ve hislerimize tercüman olmasını arzu ederiz.
İlişkiniz süresince sevgilinize, doğum gününde, yılbaşında veya genel olarak özel günlerde mutlaka hediyeler aldınız.
Ama iddia ediyorum, sevgiliniz, bugüne kadar aldığınız hediyelerden en fazla, bu hediyeyi gördüğünde tepki verecek ve şaşıracaktır. 
Çünkü başlı başına orijinal bir hediye. 
Sevdiklerinizle olan resimlerinizi en kalite şekilde kanvas baskıya dönüştürüp sevdikleriniz için özel bir hediye hazırlatabilirsiniz.
Dilerseniz sevgilinize dilerseniz arkadaşlarınıza bu güzel hediyeyi armağan edebilirsiniz.Ölçüler; 45x90 cm ebatındadır.
45x90 öçülerindeki çerçeveye gerdirilmiş kanvas baskıdır.

Sevdiklerinize sıra dışı, keyifli, orjinal bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam size göre. Kişiye özel hediyeler sadece sizin isteğinize göre hazırlanır ve bir eşi daha yoktur. Bu kişiye özel hediyeler "hediye.com.tr" güvencesi ile sizlere sunuluyor. Size kalan ise sevdiklerinize sadece ne hediye edeceğinize karar vermek. İster yılbaşı, sevgililer günü,anneler günü,babalar günü gibi özel günlerde, isterseniz de sevdiklerinizi gülümsetmek istediğiniz her zaman bu ürünleri temin edebilirsiniz

Benzer Ürünler