iletişim hattı: (0212) 374 33 11

Kişiye Özel Gümüş Tektaş Yüzük

Satış Fiyatı: 71,70 TL
Adet:
- +
Stok Durumu: Stokta Var

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Yüzük anlamı nedeniyle alındığı kişi için fazlasıyla değerlidir.
Bu yüzden yüzük alırken çok dikkat etmek, özen göstermek gerekir.
Şık ve zarif bir yüzük her bayanın kalbini kazanır.
Yüzüğün üzerine tektaşın iki yanına kısa bir not yada isimlerinizi yazdırabilirsiniz.
Gösteriş ve kalitesi ile şaşırtıcı, zirkon taşlarla yüksek işçilik uygulanmış bu pırlanta görünümlü ürün, hediye ettiğiniz kişiyi mutlu edecek.
Ona en özel günde böyle özel bir yüzük almaya ne dersiniz?

Ürün Özellikleri

Taş           : Zirkon        
Süsleme  : El yapımı, parlak        
Metal        : Gümüş - 925 Ayar        

Yüzük ölçüsü nasıl hesaplanır :
Yüzük ölçünüzü hesaplamak için 2 yöntem kullanabilirsiniz. 
1. Yöntem
Sizin veya hediye almak istediğiniz kişinin daha önceden kullandığı bir yüzüğü alın.Ve yüzüğün içten içe en geniş kısmından  iç çapını bir cetvel yardımıyla ölçün. Cetvelde milimetreyi not edin.Tabloda karşılaştırın.
2. Yöntem
Elinize bir parça tel , ip veya şerit halinde bir parça kağıt alın. Parmağınıza dolayın ve  iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin. Daha sonra işaretlediğiniz bölgeyi bir cetvel yardımıyla ölçün. Cetvelde milimetreyi not edin.Tabloda karşılaştırın.

Sevdiklerinize sıra dışı, keyifli, orjinal bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam size göre. Kişiye özel hediyeler sadece sizin isteğinize göre hazırlanır ve bir eşi daha yoktur. Bu kişiye özel hediyeler "hediye.com.tr" güvencesi ile sizlere sunuluyor. Size kalan ise sevdiklerinize sadece ne hediye edeceğinize karar vermek. İster yılbaşı, sevgililer günü,anneler günü,babalar günü gibi özel günlerde, isterseniz de sevdiklerinizi gülümsetmek istediğiniz her zaman bu ürünleri temin edebilirsiniz

Benzer Ürünler

Notice: Undefined variable: as_products in C:\Program Files (x86)\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\products.php on line 61 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\Program Files (x86)\Apache Software Foundation\Apache2.2\htdocs\products.php on line 61