iletişim hattı: (0212) 374 33 11

Kişiye Özel Aşk Gazetesi

Satış Fiyatı: 36,70 TL
Stok Durumu: Stokta Yok

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Aşkınızın Gazetesi…

Sevdiğiniz insana farklı,sıra dışı ve anlamlı bir hediye verip onu mutlu etmek ister misiniz?

Kişiye Özel hazırlanan ve 4 sayfadan oluşan,manşetinde aşkınızı anlatan bir gazeteyle sevdiklerinizi şaşırtabilir mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Her sayfasında sevgilinize duyduğunuz aşkı farklı şekillerde anlatan bu ürün sevgilinizin aklından yıllar boyu çıkmayacak…

Gazeteye dilediğiniz resim-fotoğrafı ekleyebilir,aşkınızı anlatan kelimelerle kendi '' Aşk Gazetenizi '' oluşturabilirsiniz.

Not : Zarf üzerindeki adres kısmına (ÖR : sn: Hakan Karapınar,Genel vücut mahallesi,Göğüs kafesi sokağı,Kalp apartmanı) örnekte olduğu gibi anlamlı cümlelerden oluşan bir adres yazabilirsiniz.
Ana Manşetin giriş paragrafı 1. sayfada yer alacaktır.Diğer bölümü 2. sayfada yayınlanacaktır.
2. Manşetin giriş paragrafı 1. sayfada yer alacaktır.Diğer bölümü 2. Sayfada yayınlanacaktır.
Manşet, başlık, tarih,sayı ve açıklamalar sizin vereceğiniz tarihler ve bilgiler üzerine tasarlanıp özel zarfı içerisinde size ulaşır. 4 farklı sayfadan oluşan tasarım A4 üzerine basılacaktır.

Not : Vereceğiniz bilgiler sizin yazdığınız şekilde hiçbir düzeltme yapılmadan otomatik olarak şablon üzerine entegre edileceğinden kişiye özel alanları dikkatli bir şekilde doldurmanızı,noktalama işaretlerine ve imla kurallarına dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Benzer Ürünler