iletişim hattı: (0212) 374 33 11

Sevgiliye Özel Kitap

Satış Fiyatı: 97,70 TL
Adet:
- +
Stok Durumu: Stokta Var

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Sevgilinize kitap yazmış mıydınız?
Ortalama 160 sayfadan oluşan bu kitap kişisel bilgileriniz alınarak buna göre uyarlanıyor.
Kitap kapağı ise tamamen sizin için, size özel olarak tasarlanıyor. Sipariş ile birlikte gönderdiğiniz fotoğraflarınız kullanılarak size ait bir kitap kapağı hazırlanıyor.
Sevgiliniz ya da eşinize unutamayacağı, hayatının en etkileyici kitabını vererek onu çok mutlu edebilirsiniz.
Sadece sevgiliniz ya da eşinize mi? Elbette hayır. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza, kısacası değer verdiğiniz herkese hediye edebilirsiniz yazarı olduğunuz kitaplarınızdan.
Kitap içinde sevginiz, aşkınız, yani tüm duygularınız tarafımızca yorumlanıyor.
Özenle hazırlanan cümlelerle sevgilinizin adı, hitap şekliniz, ne kadar zamandır birlikte olduğunuz, ona karşı hissettiğiniz duygular, bütün o güzel anılarınız gibi bilgiler, sitemiz yazarları tarafından yorumlanarak, kitap size özel hazırlanıyor.

Sevdiklerinize sıra dışı, keyifli, orjinal bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam size göre. Kişiye özel hediyeler sadece sizin isteğinize göre hazırlanır ve bir eşi daha yoktur. Bu kişiye özel hediyeler "hediye.com.tr" güvencesi ile sizlere sunuluyor. Size kalan ise sevdiklerinize sadece ne hediye edeceğinize karar vermek. İster yılbaşı, sevgililer günü,anneler günü,babalar günü gibi özel günlerde, isterseniz de sevdiklerinizi gülümsetmek istediğiniz her zaman bu ürünleri temin edebilirsiniz

Örnek Kitabımızdan Alıntıları İncelemek İçin Buraya Tıklayınız.

Benzer Ürünler