iletişim hattı: (0212) 374 33 11
Anasayfa Özel Gün Hediyeleri Anneler Günü Hediyeleri

Annelere Özel Akrilik Tepsi

Satış Fiyatı: 86,70 TL
Adet:
- +
Stok Durumu: Stokta Var

3 İş Günü

"3 İş Günü" hizmeti, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Ürün Bilgileri

Tamamen size özel olarak üretilen bu tepsi ile sevdiklerinizi kendini özel hissettirecek harika bir hediye verebilirsiniz.
 
Cam özellikleri taşıyan, kırılmaz akrilik malzeme ile üretilen bu ürünün dilerseniz yalnızca ortasına dilerseniz yukarıdan aşağı üç satır isim yazı mesaj ya da tarih yazdırabilirsiniz.
 
Çeyiz hediyesi, yeni ev hediyesi, düğün hediyesi ya da yıldönümü ve doğum günü hediyesi olarak sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara ne kadar değer verdiğinizi bu kişiye özel bu hediye ile gösterebilirsiniz.
 
      *    Ölçüleri 22x40 cm'dir
      *    4mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
      *    Kazıma yöntemi uygulanmıştır, asla çıkmaz! ve yıkanabilir.

Sevdiklerinize sıra dışı, keyifli, orjinal bir hediye vermek istiyorsanız, kişiye özel hediyeler tam size göre. Kişiye özel hediyeler sadece sizin isteğinize göre hazırlanır ve bir eşi daha yoktur. Bu kişiye özel hediyeler "hediye.com.tr" güvencesi ile sizlere sunuluyor. Size kalan ise sevdiklerinize sadece ne hediye edeceğinize karar vermek. İster yılbaşı, sevgililer günü,anneler günü,babalar günü gibi özel günlerde, isterseniz de sevdiklerinizi gülümsetmek istediğiniz her zaman bu ürünleri temin edebilirsiniz

Benzer Ürünler