• Resim Baskılı Kare Duvar Saati ( 27 x 27 )

Resim Baskılı Kare Duvar Saati ( 27 x 27 )

Sevdiklerinizin duvarlarını süsleyecek aynı zamanda da her an sizi hatırlatacak olan resim baskılı kare duvar saati, onlara sunmak için ideal bir hediyedir.

Bms490
- +
56,00TL ( KDV Dahil )

Seçenekler:

Hafta içi 15:00 kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

Ürün Açıklaması

Sevdiklerinizin fotoğraflarından veya dilediğiniz bir resimle hazırlanan sadece size özel duvar saati ile karşınızdayız.

Dostlarınızın ve sevdiklerinizin duvarlarınızı süsleyecek güzel ve farklı bir hediye olan kare duvar saati, 27 x 27 x 3 cm boyutlarında özel parlak zemine basılmaktadır.

Ayrıca dilerseniz kısa bir mesajınızın yer aldığı birkaç sözcük de saatin üzerine basılabilir. (Seni Seviyorum, Canım Ailem, Sevda & Hakan gibi)


Öneriler:

Baskılı ürünlerde kaliteli ve olumlu sonuçlar alınabilmesi için daha net ve yüksek kaliteli fotoğrafların tercih edilmesi önerilir.

Resimlerin istediğiniz ürün üzerine basılabilmesi, sizi ve bizi memnun edici bir sonuç verebilmesi için minimum 1024 x 768 piksel boyutlarında olmasını öneririz.

Resimleriniz tasarımcılarımız tarafından orantılı olarak büyültülüp veya küçültülüp ürüne uygulanmaktadır. Ayrıca fotoğraf, seçilen ürüne uygun olmaması halinde üzerinde işlem yapılıp baskıya uygun hale getirilir.