Kaplan Gözü Taşı

Kaplan gözü taşı enerji dengeleyeci özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde cilt üzerinde lifting etkisi yaratır.

005
- +
152,00TL ( KDV Dahil )

Ürün Açıklaması

  • Cilde esneklik verir.
  • İnce çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur.
  • Kan dolaşımını hızlandırarak ciltte parlak bir görünüm sağlar. 
  • Yüz kaslarını kuvvetlendirir ve kırışık karşıtı etki yaratır.
  • Akne oluşumunu engeller.
  • Gözenekleri sıklaştırır. 
  • Kılcal damarları küçültür ve göz çevresinde oluşan morlukların ve torbaların azalmasına yardımcı olur.
  • Cilt bakım ürünleri ile birlikte kullanıldığında, bu ürünlerin ciltte daha hızlı emilmesini sağlar ve etkisini arttırır. Bu sayede istenen sonuçlara kolaylıkla ulaşılabilir.

NASIL UYGULANMALIDIR? 

Çene ve Yanaklarda Kullanımı
Ruliees kaplan gözü yüz masaj taşını (face roller) çene bölgesinde uygularken küçük olan başlığı kullanılmalıdır. Çene üzerinde yukarıya ve aşağıya doğru hareketlerle orta şiddette masaj yapılmalıdır. Yanak bölgesinde ise büyük olan başlık kullanılmalıdır.  Uygulama çene bölgesinden başlayarak kulak yönüne doğru hareket ettirerek yapılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu yuvarlayarak gerçekleştirilen masajın 5-6 kez tekrarlanmasıdır. 

Alın Bölgesi Kullanımı
Alın bölgesinde büyük olan başlık kullanılmalıdır. Alnın ortasından başlayarak, kulak yönüne doğru orta şiddette uygulama yapılmalıdır. Diğer bölgelerde olduğu gibi 5-6 tekrar yeterli olacaktır.

Göz Çevresi ve Kaşlar
Bu bölgeler için daima küçük olan başlık kullanılmalıdır. Gözün buruna yakın olan bölgesinden başlayarak dışa doğru masaj yapılmalıdır. Göz altlarında yuvarlama hareketi orta şiddette 10-15 kez uygulanmalıdır. Daha sonra kaşlara da  aynı şekilde, kaşın buruna yakın olan bölgesinden başlayarak dışa doğru yuvarlama hareketi yapılmalıdır. Göz çevresi için ise masaja gözün köşesinden başlanılmalıdır ve yukarı aşağı olacak şekilde yuvarlama hareketleri uygulanır. Bu bölgede yapılan hareketlerde diğer bölgelere göre biraz hızlı davranmak gerekir. 
Ruliees yüz masaj taşı (face roller) %100 doğal kaplangözünden üretilmiştir. Doğal olmayan ürünlerle yapılan masajın herhangi bir faydası bulunmamaktadır. Cildinizde olumsuz etkilerle karşılamamak için mutlaka orijinal ve doğal ürünler tercih edilmelidir.