Ballı ve Keçi Sütlü

%100 Doğal El Yapımı Ballı Sabun (2 adet) - %100 Doğal El Yapımı Keçi Sütlü Sabun (2 adet) Kutu Hediyeli 

006
- +
77,00TL ( KDV Dahil )

Ürün Açıklaması

Ballı;


Cildi besler ve hücre yenilenmesinde etkilidir. 


Çevresel etkenlerden kaynaklanan cilt yorgunluğuna bağlı ölü cilt hücrelerinin atılmasında ve hücre yenilenmesinde balın onarıcı etkileri vardır. Anti bakteriyel özelliğe sahip ballı sabun, düzenli kullanıldığında ciltteki sivilce, akne ve yaraların hızla iyileşmesini sağlar. İçeriğinde bulunan yoğun doğal gliserin, protein ve vitaminler sayesinde cildinizi temizlerken nemlendirir. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı emer, cildin doğal yağ dengesini düzenler. Cilt besleyici ve sıkılaştırıcı özelliğini sayesinde ise, doğum çatlakları ve yara izlerinde oldukça etkilidir. Ciltte oluşan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. 


Keçi Sütlü;


Cildi pürüzsüzleştir, yumuşatır ve gözenekleri sıkılaştırmada etkilidir. 


Su yerine keçi sütü ile ürettiğimiz sabunumuz nemlendirici özelliği yüksektir. Keçi sütü sabunu alfahidroksiasit içeriği ile cildin yüzeyindeki ölü derinin atılmasını sağlar, cildiniz daha pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur. Cildinizi temizler ve gözeneklerinizi sıkılaştırır. Ciltteki lekelerinin giderilmesinde etkilidir. Vitamin içeriği açısından oldukça zengindir. Özellikle A Vitamini yönünden zengin olması sebebiyle cildi besler ve yaşlanma karşıtı bakım ile zinde bir görünüm kazandırır. Saç bakımında da oldukça etkilidir, saçlarınızda ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık sağlar.


El yapımı sabunlarımızı oluştururken her bir ham maddeyi formülüne uygun oranlarda tek tek tartıyoruz. Katılaşıp kalıptan çıkarttıktan sonra ise teker teker ellerimizle kesip kurutuyor ve sizler için paketliyoruz. Bu sebeple sabunlarımızın hiç biri diğerine benzemiyor. Gramajlarında ufak sapmalar olabiliyor.


  • Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.